Blog

uzupełnianie rzęs

Jak często należy przeprowadzać uzupełnianie rzęs?

Uzupełnianie rzęs to zabieg, który pozwala na utrzymanie pięknych, długich i gęstych rzęs przez dłuższy czas. W dzisiejszych czasach wiele kobiet decyduje się na przedłużanie rzęs, aby podkreślić swój wygląd i poczuć się bardziej atrakcyjnie. Jednak, aby efekt utrzymywał się na odpowiednim poziomie, konieczne jest regularne uzupełnianie rzęs. W artykule omówimy, jak często należy przeprowadzać ten zabieg oraz jak dbać o przedłużone rzęsy, aby cieszyć się nimi jak najdłużej.

Czytaj więcej »
zabieg doklejania sztucznych rzęs

Rzęsy wykonane metodą 3D-4D, a 5D-8D. Porównanie

Rzęsy 3D, 4D czy może 5D, aż do 8D? Wybór odpowiedniej metody przedłużania rzęs może być trudny dla osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z tym zabiegiem. W dzisiejszym artykule przyjrzymy się bliżej różnicom między tymi metodami, aby pomóc Ci podjąć świadomą decyzję i wybrać najlepszą opcję dla siebie.

Czytaj więcej »
lifting rzęs

Jakie efekty daje lifting rzęs?

Lifting rzęs to zabieg kosmetyczny, który polega na uniesieniu i podkręceniu rzęs, co sprawia, że stają się one bardziej widoczne, uniesione oraz dłuższe. Jakie efekty daje lifting rzęs? Odpowiedź na to pytanie znajdziesz w naszym artykule!

Czytaj więcej »
mezoterapia igłaowa

Mezoterapia igłowa twarzy – na czym polega, jakie są wskazania?

Mezoterapia igłowa to małoinwazyjna procedura kosmetyczna, która polega na wykonywaniu drobnych nakłuć w skórze po to, by wprowadzić do tkanki różnorodne, precyzyjnie dobrane substancje. Celem zabiegu jest poprawienie wyglądu skóry poprzez zwiększenie jej ogólnego napięcia, stymulację produkcji kolagenu i redukcję zmarszczek. Mezoterapia wykonywana jest za pomocą bardzo cienkiej igły, którą wprowadza się w głąb tkanki. Substancje stosowane w mezoterapii igłowej mogą się różnić w zależności od indywidualnych potrzeb, dlatego przed przygotowaniem koktajlu kosmetolog przeprowadza szczegółową konsultację z pacjentem.

Czytaj więcej »
masaż kobido

Jakie efekty daje masaż KOBIDO?

Wykorzystując tradycyjne techniki pochodzące z Japonii, masaż KOBIDO oddziałuje na skórę twarzy, mięśnie, tkanki łączne i system limfatyczny. Jednym z głównych efektów masażu KOBIDO jest poprawa elastyczności i jędrności skóry. Wykorzystując technikę złuszczania naskórka, masaż pobudza krążenie krwi, co wpływa na dotlenienie komórek skóry oraz stymuluje produkcję kolagenu. Dzięki temu skóra staje się bardziej elastyczna i odporna na powstawanie zmarszczek.

Czytaj więcej »
lipoliza iniekcyjna

Na czym polega lipoliza iniekcyjna?

Wiele osób decyduje się na różnorodne zabiegi mające na celu wysmuklenie sylwetki, jednak nie każdy z nich jest skuteczny i bezpieczny dla zdrowia. Na szczęście istnieje nowoczesne i mało inwazyjne rozwiązanie, jakim jest lipoliza iniekcyjna.

Czytaj więcej »
makijaż permanentny brwi

5 cech makijażu permanentnego

Obecnie grono zwolenniczek makijażu permanentnego wyraźnie rośnie. Coraz więcej kobiet decyduje się na zabieg permanentnych brwi, oczu lub ust, ponieważ mikropigmentacja wykonana przez profesjonalną linergistkę może przyczynić się do poprawy symetrii twarzy i podkreślić atuty urody.

Czytaj więcej »
usuwanie makijażu permanentnego

Na czym polega usuwanie makijażu permanentnego?

Makijaż permanentny to zabieg kosmetyczny, który polega na użyciu pigmentów w celu wzmocnienia lub zmiany wyglądu twarzy. Jest to popularna metoda podkreślania rysów i wykonywania trwałego make-upu. Czasem jednak usunięcie pigmentu wydaje się konieczne. Jak przebiega taka procedura?

Czytaj więcej »
makijaż permanetny

Przeciwwskazania do makijażu permanentnego — kiedy przełożyć zabieg?

Makijaż permanentny, inaczej zwany mikropigmentacją, polega na wprowadzeniu pod tkankę skóry odpowiedniego barwnika w celu osiągnięcia efektu pełnego makijażu. W swojej formule zabieg ten przypomina tatuaż, dlatego makijaż permanentny powinien być wykonywany wyłącznie przez doświadczoną linergistkę. Niezależnie od tego, czy mikropigmentacja dotyczy ust, oczy czy brwi, zachęcamy do zapoznania się z istotnymi przeciwwskazaniami.

Czytaj więcej »