LECZENIE TRĄDZIKU – KIELCE

To, że w okresie młodzieńczym trądzik jest czymś naturalnym, wcale nie oznacza, że należy się do niego po prostu przyzwyczaić. Zmiany trądzikowe przyczyniają się do złego samopoczucia, dyskomfortu i obniżenia samooceny. Skóra trądzikowa jest bardzo trudna w pielęgnacji, ponieważ najczęściej łączy cechy cery tłustej i wrażliwej, a nieskuteczne próby poradzenia sobie z nią zazwyczaj tylko pogłębiają problem i podtrzymują stan zapalny. Zapraszamy na leczenie trądziku w Kielcach – oczyścimy Twoją skórę i pomożemy jej wyjść z błędnego koła zaburzeń gospodarki hydrolipidowej. Postaw na nasze doświadczenie i ciesz się skórą bez zmian trądzikowych.

Dla kogo przeznaczone są zabiegi na trądzik?

Trądzik wiąże się z nadmierną produkcją łoju, przewlekłym stanem zapalnym, nieestetycznymi wypryskami, a często także z bliznami potrądzikowymi. Problem ten dotyczy zarówno kobiet, jak i mężczyzn, dlatego nasza terapia przeciwko trądzikowi polecana jest niezależnie od płci. Niestety zdarza się, że w wyniku zaburzonej pracy hormonów, stresu czy złej diety trądzik utrzymuje się również u dorosłych. Jeśli masz problem z trądzikiem wieku dojrzałego, nie czekaj dłużej! Pomożemy Ci poprawić kondycję Twojej cery i ustalić właściwe metody codziennej pielęgnacji.

Jakie zabiegi kosmetyczne obejmuje terapia trądziku?

Trądzik jest bardzo wymagającą chorobą. W jej leczeniu liczą się odpowiednio dobrane zabiegi, regularna pielęgnacja i cierpliwość. W naszym salonie w Kielcach dokonujemy precyzyjnej diagnozy typu Twojej cery, pytamy o nawyki żywieniowe i preparaty do twarzy, jakie stosujesz. Dzięki tym informacjom możemy indywidualnie dostosować metodę leczenia trądziku, by przyniosła możliwie jak najlepsze rezultaty. Wiele jednak zależy od Ciebie, ponieważ zaniedbanie pielęgnacji prowadzi do nasilenia objawów choroby i pogorszenia kondycji skóry.

W ofercie salonu kosmetycznego Pretty Bar w Kielcach możesz skorzystać z peelingu kawitacyjnego, który usuwa martwy naskórek i zanieczyszczenia bez podrażniania skóry. Tego rodzaju działanie doskonale oczyszcza i odświeża twarz, a także przygotowuje ją do dalszych zabiegów, jak na przykład terapii z użyciem kwasów. Jeśli szukasz skutecznych w leczeniu trądziku zabiegów na twarz w Kielcach, zachęcamy do kontaktu! W naszym gabinecie możesz również skorzystać z mezoterapii mikroigłowej, w efekcie której dochodzi do regeneracji skóry, poprawy jej jędrności i zmniejszenia blizn potrądzikowych.

Jak samodzielnie wspomóc terapię trądzikową?

Każda skóra jest inna, różne mogą być także przyczyny powstawania zmian trądzikowych. Leczenie trądziku jest długotrwałe i niestety choroba ma tendencję do nawracania. Dlatego tak ważna jest systematyczna pielęgnacja – zarówno w gabinecie kosmetycznym, jak i każdego dnia w domu. Skuteczność terapii przeciwko trądzikowi w dużej mierze zależy od regularności zabiegów. Warto powstrzymać się od dotykania twarzy, by nie zostawiać na niej zanieczyszczeń. Rób zdjęcia lub notuj stan skóry, ponieważ zauważanie nawet niewielkiej poprawy pomoże Ci podtrzymać motywację do walki z trądzikiem.