logo Pretty Bar

O nas

Cześć! Nazywam się Martyna Smardzewska i jestem doświadczonym kosmetologiem.

Moją specjalizacją jest głównie makijaż permanentny, stylizacja brwi i rzęs ale także zabiegi pielęgnacyjne.
Od 2018 roku jestem szkoleniowcem renomowanych międzynarodowych marek t.j. ART PMU, NIKK MOLE ….
W swoim zespole kosmetologów PRETTY BAR łącze osoby z pasją i profesjonalizmem. Cały czas dbamy o rozwój jak i swój profesjonalizm, aby każdy klient mógł czuć się, że jest w dobrych rękach.

Chcesz poznać wszystkie sekrety piękna i kobiecej urody? Zapraszamy do salonu kosmetycznego „PRETTY BAR” na efektywne spotkania stylizacyjne i rewelacyjne zabiegi, po których będziesz cieszyć się promiennym i eleganckim wyglądem.

Nazywam się Martyna Smardzewska i jestem właścicielką prężnie rozwijającego się salonu. Tutaj zadbamy o Twój nienaganny wizerunek zarówno w ważnych chwilach życia, jak i bez specjalnej okazji – ot, po prostu wtedy, kiedy masz ochotę ładnie wyglądać. Oferujemy usługi na najwyższym poziomie i w oparciu o najlepsze, specjalistyczne produkty. Staramy się, by nasze spotkania przebiegały zawsze w przyjaznej i sympatycznej atmosferze, a efekty naszej pracy przekroczyły Twoje najśmielsze oczekiwania. Pomożemy Ci dobierać najlepsze rozwiązania, dzięki którym poczujesz się kobieco i wyjątkowo każdego dnia. Dodatkowo chętnie podejmujemy się stylizacyjnych wyzwań i zadań specjalnych, gdyż stawiamy na nieustanny rozwój.
Jeżeli jesteś ciekawa naszych możliwości, zachęcam do zapoznania się z pełną ofertą „PRETTY BAR”.

Jesteśmy jedynym salonem w województwie świętokrzyskim, który reprezentuje międzynarodowe marki m.in. NIKK MOLE oraz TAIDA NIKLAS. Na każdy interesujący Cię zabieg wygodnie umówisz się dzięki szybkiemu systemowi rezerwacji online, który jest dostępny po kliknięciu w wybraną usługę. Zapraszam!