logo Pretty Bar

Stylizacja brwi i rzęs

Podstawową funkcją brwi jest ochrona oczu i ich oprawa, jednak pełnią one również bardzo ważną rolę ozdoby twarzy. Są jej dopełnieniem, dodają rysom charakteru i mają ogromny wpływ na to, jak jesteś postrzegana. Wiemy, jak trudne potrafi być nadanie brwiom odpowiedniego kształtu, dlatego oddaj się w nasze ręce i zapomnij o asymetrycznych, niewyregulowanych brwiach! Jesteśmy miłośniczkami stylizacji brwi, tworzymy nowe trendy i dbamy o naturalny wygląd! W naszym salonie w Kielcach możesz skorzystać z zabiegu ich regulacji, koloryzacji i laminacji, zajmiemy się również wyglądem Twoich rzęs.Wiemy, jak ciężkie dla każdej z Nas jest nadanie im odpowiedniego kształtu, dlatego oddaj się w nasze ręce i zapomnij o asymetrycznych, niewyregulowanych brwiach! Jesteśmy miłośniczkami stylizacji brwi, tworzymy nowe trendy i dbamy o ich naturalny wygląd!

Pełna stylizacja obejmuje opracowanie właściwego kształtu brwi w oparciu o naturalną architekturę twarzy, usunięcie zbędnych włosków i ewentualną koloryzację. Specjalistki w naszym salonie w Kielcach nadają brwiom odpowiedni kształt poprzez wykonanie rysunku, bazującego na zasadach geometrii twarzy. Metoda ta pozwala wyrównać asymetrię oraz ukształtować brwi tak, aby współgrały z proporcjami twarzy. Zabieg stylizacji brwi jest dedykowany dla osób, które lubią mieć bardziej podkreślone, intensywnie zarysowane oraz mocniejsze w kolorze brwi. Procedura zabiegowa obejmuje nie tylko opracowanie idealnego kształtu i koloryzację farbą lub henną, ale i pielęgnację brwi.

Marzysz o metamorfozie swoich niesfornych brwi? Zapraszamy na profesjonalne zabiegi upiększające dla brwi do naszego salonu kosmetycznego w Kielcach. Laminacja polega na czasowym ułożeniu włosków, dzięki czemu brwiom zostaje nadany odpowiedni kształt. Podczas tego zabiegu dodatkowo możemy nałożyć farbę, która koloryzuje zarówno włoski, jak i skórę. Laminacja brwi pozwala okiełznać niesforne brwi, ładnie je wymodelować i wskazać włoskom właściwy kierunek wzrostu.

Nie jesteś zadowolona z wyglądu swoich rzęs? Umów się na ich lifting! Naturalne podkręcenie i uniesienie rzęs utrzymuje się nawet do 6 tygodni! Zabieg jest dedykowany dla każdej kobiety, która chce podkreślić swoje spojrzenie i nadać mu wyrazistość. Lifting jest jednym z wielu zabiegów stylizacji rzęs, jakie wykonujemy w naszym salonie w Kielcach. Polecamy go w szczególności, jeśli Twoje rzęsy rosną w linii prostej, są cienkie, jasne i rzadkie.

Kompletna metamorfoza spojrzenia podczas jednej wizyty w salonie kosmetycznym w Kielcach? Tak, to możliwe! Zapraszamy na kompleksową procedurę zabiegową, która obejmuje zarówno lifting rzęs, jak i laminację brwi podczas jednego zabiegu.

Rosnące włoski potrafią rozmyć precyzyjną linię łuku brwiowego i sprawiają, że brwi wyglądają na zaniedbane. Oferujemy profesjonalną regulację, czyli nadanie brwiom naturalnego kształtu. Ten podstawowy zabieg wykonywany jest bez koloryzacji. Polecamy również wykonanie pełnej geometrii brwi w Kielcach, by wydobyć z twarzy całe ukryte w niej piękno.

Proponujemy serię witamin i substancji wzmacniających kondycję włosów. Zabieg ten pozwala na pogrubienie i zagęszczenie naturalnych brwi i rzęs. Dzięki naszemu botoksowi, stają się one odżywione, elastyczne i lśniące.

stylizacja brwi i rzęs