HENNA PUDROWA – KIELCE

Koloryzacja brwi to najlepsza metoda wypełnienia ubytków i wzmocnienia linii, która czyni twarz wyrazistą i piękną. Brwi podkreślają kształt i kolor oczu, a także wzmacniają rysy, dlatego warto pogłębić ich barwę. Jak tego dokonać? Mamy na to sposób! Jeśli chcesz, aby Twoje brwi były wypielęgnowane i lśniące, umów się na zabieg henny pudrowej w Kielcach! Dzięki niej Twoje brwi zyskają intensywny kolor, a twarz będzie sprawiała wrażenie kompletnej i zadbanej. Jeśli szukasz alternatywy dla makijażu permanentnego – to rozwiązanie jest właśnie dla Ciebie.

Jakie są zalety pudrowych brwi?

Musisz wiedzieć, że henna pudrowa zawiera przede wszystkim naturalne składniki, co zmniejsza ryzyko wystąpienia alergii. Jej zastosowanie pozwala wzmocnić naturalny kolor brwi i podkreślić ich kształt. Jest to możliwe, ponieważ henna barwi nie tylko włoski, ale również skórę. Za pomocą pudrowej henny można nadać brwiom pożądaną linię, która będzie się utrzymywała nawet do 6 tygodni! W tym czasie zioła obecne w składzie produktu pobudzają mieszki włosowe, z których wyrastają nowe włosy. Dzięki temu po zabiegu henną brwi są wyraźnie pełniejsze, a odbudowanie ich naturalnego kształtu staje się o wiele łatwiejsze i szybsze.

Etapy zabiegu koloryzacji brwi henną

Aby osiągnąć efekt pięknych, odżywionych i pełnych brwi, nasze stylistki muszą dokładnie oczyścić skórę i włosy na łukach brwiowych. W rezultacie odpowiednio przeprowadzonego zabiegu koloryzacji henną Twoje brwi uzyskają intensywny kolor na długi czas. Barwnik będzie wówczas pobudzał włoski do wzrostu i regenerował te już istniejące. Oczyszczanie brwi obejmuje peeling, mycie szamponem i nawilżenie. Następnym krokiem jest wykonanie geometrii brwi w celu wyznaczenia ich perfekcyjnego kształtu. Stylistka obrysowuje kontur białą pastą, która chroni skórę poza linią brwi przed wchłanianiem barwnika. Wreszcie za pomocą pędzelka nasza stylistka nakłada hennę i usuwa zbędne włoski.

Pudrowe brwi – wyraziste i lśniące

Henna pudrowa występuje w szerokiej gamie odcieni, dlatego z powodzeniem może być stosowana do każdego typu cery. Na skórze utrzymuje się do 2 tygodni, natomiast na włoskach – kilka tygodni więcej. Jeśli jednak chcesz zapomnieć o pielęgnacji brwi na naprawdę długi czas, zapraszamy na wykonanie brwi permanentnych do naszego salonu w Kielcach. Zadbaj o naturalne piękno swojej twarzy!