GEOMETRIA BRWI – KIELCE

Obecnie stylizacja brwi to nie tylko typowa regulacja z henną. To luksusowy zabieg, którego celem jest przywrócenie brwiom naturalnego kształtu, utraconego przez lata różnych zabiegów pielęgnacyjnych. Wykonywana w naszym salonie geometria brwi w Kielcach pomoże Twojej twarzy odzyskać wyrazistość, podkreśli również naturalny blask Twoich oczu. Jeśli chcesz powrócić do właściwej symetrii brwi bez zaburzenia proporcji twarzy, ten zabieg jest właśnie dla Ciebie! Rysy Twojej twarzy są wyjątkowe i niepowtarzalne, dlatego idealne brwi muszą zostać wyznaczone na podstawie precyzyjnego, indywidualnego rysunku.

Na czym polega profesjonalna architektura brwi?

Wyznaczenie właściwej linii dla brwi wymaga znajomości zasad doskonałych proporcji. Jest to trudne zadanie, ponieważ żadna twarz nie jest symetryczna. Zatem brwi nie mogą być swoim lustrzanym odbiciem, dla każdej należy wykonać osobny rysunek. Proste linie i precyzyjnie odmierzone kąty pozwalają ustalić idealne punkty załamania łuku i na ich podstawie stworzyć szkic dopasowany do rysów danej twarzy. Brwi idealne, podobnie jak znakomite dzieła architektury, wymagają dobrego projektu. Za pomocą architektury brwi stylistki w naszym salonie kosmetycznym w Kielcach wydobędą z Twojej twarzy harmonię, w pełni odpowiadającą typowi urody, jaki prezentujesz.

Wstępny szkic pięknych brwi wykonywany jest przy pomocy takich narzędzi jak cyrkiel, suwmiarka oraz barwiona nić. Stylistka bierze pod uwagę owal twarzy, głębokość osadzenia oczu, ich rozstaw, a także szerokość nosa. Istotną rolę odgrywa również kolor tęczówki i odcień cery – te charakterystyczne cechy pozwalają kosmetologowi określić typ Twojej urody i dobrać do niego brwi o odpowiedniej barwie. Po wykonaniu rysunku stylistka obrysowuje kontur białą pastą, abyś łatwiej mogła wyobrazić sobie, jaki będzie efekt po zakończeniu zabiegu.

Jak osiągnąć perfekcyjne brwi?

Wykonanie wstępnego rysunku łuku brwi to dopiero początek ich stylizacji. Jeśli wyznaczony kształt uzyska Twoją aprobatę, kosmetolog zafarbuje brwi i usunie włoski znajdujące się poza narysowanym konturem. W jaki sposób możesz pogłębić kolor swoich brwi i uzupełnić ubytki? Jednym ze sposobów jest zabieg henny pudrowej w naszym salonie w Kielcach. Nałożenie ziołowej henny o odpowiednim odcieniu pozwala nie tylko zabarwić brwi i nadać twarzy wyrazistość, ale również odżywić włosy i pobudzić je do wzrostu.

Dla kogo przeznaczona jest geometria brwi?

Brwi są wyjątkowym elementem twarzy, dlatego ich kształt nie może być przypadkowy. Pojawiające się w branży wizażu trendy sprawdzają się tylko w przypadku niektórych typów twarzy, w innych zaś przynoszą skutek odwrotny do zamierzonego. Nie warto podążać za modą, lepiej postawić na indywidualne cechy własnej urody i podkreślić jej mocne strony za pomocą zabiegów w naszym salonie. Stworzenie wstępnego rysunku brwi przez profesjonalną stylistkę jest doskonałym sposobem na wydobycie naturalnego piękna. Architektura brwi nie jest inwazyjna, dlatego nie ma żadnych przeciwskazań do jej wykonania. Polecamy ją w szczególności, gdy Twoje brwi są przerzedzone, a ich linia zatraciła się w podczas wielokrotnych zabiegów regulacji. Czas na odżywione, pełne brwi o idealnym kształcie!