SZKOLENIA KOSMETYCZNE – KIELCE

Nasza praca jest jednocześnie naszą pasją i cieszymy się, kiedy możemy przekazywać wiedzę i doświadczenie dalej. Chcesz, by kosmetologia stała się Twoim zawodem? Pomożemy Ci zdobyć umiejętności niezbędne do pracy w branży beauty. Na naszych szkoleniach kosmetycznych w Kielcach poznasz teorię, a także będziesz miała okazję wykorzystać poznane wiadomości w praktyce. Szkolenia prowadzone są przez wykwalifikowaną kadrę, a po ich ukończeniu otrzymasz od nas certyfikat.

Do kogo kierujemy naszą ofertę szkoleń?

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, przygotowaliśmy szkolenia dedykowane osobom, które są na początku swojej drogi w branży kosmetycznej, jak również kursy podnoszące kwalifikacje. Szkolenia kosmetyczne w Kielcach przeznaczone są dla osób rozpoczynających przygodę w branży beauty, zawodowych kosmetyczek, kosmetologów oraz stylistek, właścicieli salonów kosmetycznych i SPA, a także wszystkich, którzy chcą poznać tajniki podkreślania urody.

Czego dowiesz się na naszych kursach kosmetycznych?


Prowadzimy szkolenia w zakresie stylizacji brwi, ust i oczu. Możemy się pochwalić solidnym doświadczeniem w tej dziedzinie, potwierdzonym ogromną liczbą zadowolonych Klientek w naszym salonie w Kielcach. Naszą specjalnością jest makijaż permanentny, którego możesz nauczyć się od podstaw lub na bardziej zaawansowanym poziomie. Kursy kosmetyczne dotyczą również usuwania makijażu permanentnego, stylizacji rzęs oraz wykonywania profesjonalnej geometrii brwi. W naszej ofercie z pewnością znajdziesz coś, co pozwoli Ci podnieść swoje kompetencje.

Dlaczego warto rozwijać swoją wiedzę i umiejętności?

Salony kosmetyczne cieszą się wielkim zainteresowaniem, a kosmetolodzy mają znaczący wpływ na to, jak czują się odwiedzający je Klienci. Poszerzenie oferty o nowe zabiegi da Ci możliwość spełnienia kolejnych oczekiwań, co przełoży się na jeszcze większe zadowolenie osób, które korzystają z usług Twojego salonu. Dzięki kosmetycznym kursom szkoleniowym rozwiniesz się i poczujesz się bardziej pewna siebie. W codziennej pracy wykonywanie różnego typu zabiegów jest też dobrym sposobem na nudę związaną z ich powtarzalnością. Postaw na rozwój, a Twoja kariera nabierze tempa!

Jakie szkolenie kosmetyczne wybrać dla siebie?

Jeśli chcesz zostać profesjonalną stylistką, zapraszamy na nasze szkolenia. Są one podzielone tematycznie, a każde z nich obejmuje kompletną wiedzę merytoryczną i ćwiczenia praktyczne, przygotowujące do wykonywania danego zabiegu. Zastanów się, co jest dla Ciebie najbardziej interesujące i jakie umiejętności pomogą Ci rozwinąć własny biznes. W razie pytań, skontaktuj się z nami! Podpowiemy, jaki kierunek powinnaś obrać.