piękne oczy kobiety

Trendy w makijażu permanentnym oczu 2023

Makijaż permanentny od kilku lat podbija serca kobiet, które chcą cieszyć się długotrwałym efektem codziennego make-up’u, bez konieczności spędzania długich godzin przed lustrem. Taki zabieg pigmentacji, choć najczęściej kojarzony jest z makijażem brwi, wykonuje się również na ustach, a nawet i oczach. Co ciekawe, ten ostatni okazał się hitem mijającego roku, a wszystko wskazuje na to, że trend ten nie zmieni się również w nowym roku 2023.

Kreski na powiece – trend, który wraca do łask

Kreska na górnej powiece to charakterystyczny akcent makijażowy, który nawiązuje do mody lat 60. I choć od tego czasu popularność podkreślenia linii rzęs raz malała, raz rosła, jedno jest pewne – dla wielu kobiet taki makijaż oczu jest ponadczasowy. Miłośniczki zalotnie podkreślonego spojrzenia mają jednak powody do radości, gdyż kreski wracają do łask. Co więcej, trendem staje się kreska permanentna, która gwarantuje długotrwały efekt i maksimum komfortu na co dzień. Szczególnie na początku roku 2023 królować ma mocniejsze podkreślenie górnej powieki oraz przydymione oko w stylu smokey eye. Z tego powodu w nadchodzące trendy świetnie wpisuje się dekoracyjna kreska cieniowana, którą w ramach makijażu permanentnego w Kielcach wykonujemy w naszym salonie.

Subtelne podkreślenie spojrzenia jest w modzie od zawsze

Permanentna kreska na powiece sprawdzi się nie tylko u Pań, które preferują mocniejsze makijaże. Z możliwości, jakie oferuje pigmentacja, śmiało mogą skorzystać też miłośniczki subtelniejszego podkreślenia urody. W 2023 roku modne będzie wyraziste spojrzenie, które doskonale podkreśli kreska zagęszczająca linię rzęs. Delikatne przyciemnienie może stać się bazą do hitu nadchodzącego roku, czyli kresek graficznych lub podstawą makijażu, który delikatnie podkreśli naturalne piękno.