logo Pretty Bar

Nasze usługi

MEDYCYNA ESTETYCZNA W KIELCACH

MAKIJAŻ PERMANENTNY

INDYWIDUALNE TERAPIE ZABIEGOWE

STYLIZACJA BRWI I RZĘS

PRZEDŁUŻANIE RZĘS

ABLACYJNA RADIOFREKWENCJA MIKROIGŁOWA

STYMULATOR TKANKOWY

DEPILACJA LASEROWA

USUWANIE NACZYNEK

USUWANIE PRZEBARWIEŃ

Jędrna i odżywiona skóra to marzenie każdej kobiety. Wprawdzie nie da się powstrzymać upływającego czasu, ale można zapobiegać jego skutkom – współczesna kosmetologia z powodzeniem redukuje niedoskonałości i pomaga zachować młody wygląd twarzy. Oferowane przez nas zabiegi medycyny estetycznej w Kielcach to odpowiedź na potrzebę poprawienia kondycji skóry i podkreślenia atutów urody każdej Kobiety. Wizyta w naszym salonie kosmetycznym to także chwila, którą ofiarowujesz sobie, by odprężyć się i zatrzymać w biegu codziennego życia.

Jakie zabiegi pielęgnacyjne polecamy?

Dbasz o wszystko wokół siebie – dom, firmę, rodzinę i przyjaciół. Czy w równym stopniu zajmujesz się sobą? Pozwól nam zatroszczyć się o Twoją skórę dzięki zabiegom pielęgnacyjnym. Po konsultacji kosmetologicznej przygotujemy dla Ciebie plan zabiegów, które będą doskonale odpowiadały na potrzeby Twojej twarzy lub ciała. Specjalizujemy się między innymi w leczeniu trądziku, wzmacnianiu skóry oraz likwidacji zmarszczek, przebarwień i blizn. Szeroka oferta zabiegów medycyny estetycznej pozwala nam na indywidualne podejście do każdego typu cery i niedoskonałości.

Zabiegi upiększające w PRETTY BAR

Staramy się spełniać oczekiwania Klientek w każdym wieku. Nasza oferta obejmuje zabiegi, których celem jest podkreślenie kobiecego piękna. Cieszymy się, że możemy dzielić się z Tobą sekretami urody, łącząc najnowsze osiągnięcia kosmetologii z indywidualnymi potrzebami Twojej skóry. W naszym salonie w Kielcach znajdziesz usługi makijażu permanentnego, stylizacji brwi i rzęs oraz przedłużania rzęs. Jesteś wyjątkowa i zasługujesz na to, by tak właśnie się czuć.