Zabiegi

Dokładamy wszelkich starań, aby efekt końcowy zapierał dech w piersiach. Podkreśl swoje naturalne piękno wybierając jedną z naszych usług.

Chcesz poznać wszystkie sekrety piękna i kobiecej urody? Zapraszamy do salonu kosmetycznego "PRETTY BAR" na efektywne spotkania stylizacyjne i rewelacyjne zabiegi, po których będziesz cieszyć się promiennym i eleganckim wyglądem.

Nazywam się Martyna Smardzewska i jestem właścicielką prężnie rozwijającego się salonu. Tutaj zadbamy o Twój nienaganny wizerunek zarówno w ważnych chwilach życia, jak i bez specjalnej okazji - ot, po prostu wtedy, kiedy masz ochotę ładnie wyglądać. Oferujemy usługi na najwyższym poziomie i w oparciu o najlepsze, specjalistyczne produkty. Staramy się, by nasze spotkania przebiegały zawsze w przyjaznej i sympatycznej atmosferze, a efekty naszej pracy przekroczyły Twoje najśmielsze oczekiwania. Pomożemy Ci dobierać najlepsze rozwiązania, dzięki którym poczujesz się kobieco i wyjątkowo każdego dnia. Dodatkowo chętnie podejmujemy się stylizacyjnych wyzwań i zadań specjalnych, gdyż stawiamy na nieustanny rozwój.
Jeżeli jesteś ciekawa naszych możliwości, zachęcam do zapoznania się z pełną ofertą „PRETTY BAR”.

Jesteśmy jedynym salonem w województwie świętokrzyskim, który reprezentuje międzynarodowe marki m.in. NIKK MOLE oraz TAIDA NIKLAS. Na każdy interesujący Cię zabieg wygodnie umówisz się dzięki szybkiemu systemowi rezerwacji online, który jest dostępny po kliknięciu w wybraną usługę. Zapraszam!