O nas

Cenimy elegancję i wymagamy najwyższych standardów. Jeżeli podzielasz te wartości, odwiedź salon i poznaj nasze możliwości.

Chcesz poznać wszystkie sekrety piękna i kobiecej urody? Zapraszamy do salonu kosmetycznego "PRETTY BAR" na efektywne spotkania stylizacyjne i rewelacyjne zabiegi, po których będziesz cieszyć się promiennym i eleganckim wyglądem.

Nazywam się Martyna Smardzewska i jestem właścicielką prężnie rozwijającego się salonu. Tutaj zadbamy o Twój nienaganny wizerunek zarówno w ważnych chwilach życia, jak i bez specjalnej okazji - ot, po prostu wtedy, kiedy masz ochotę ładnie wyglądać. Oferujemy usługi na najwyższym poziomie i w oparciu o najlepsze, specjalistyczne produkty. Staramy się, by nasze spotkania przebiegały zawsze w przyjaznej i sympatycznej atmosferze, a efekty naszej pracy przekroczyły Twoje najśmielsze oczekiwania. Pomożemy Ci dobierać najlepsze rozwiązania, dzięki którym poczujesz się kobieco i wyjątkowo każdego dnia. Dodatkowo chętnie podejmujemy się stylizacyjnych wyzwań i zadań specjalnych, gdyż stawiamy na nieustanny rozwój.
Jeżeli jesteś ciekawa naszych możliwości, zachęcam do zapoznania się z pełną ofertą „PRETTY BAR”.

Jesteśmy jedynym salonem w województwie świętokrzyskim, który reprezentuje międzynarodowe marki m.in. NIKK MOLE oraz TAIDA NIKLAS. Na każdy interesujący Cię zabieg wygodnie umówisz się dzięki szybkiemu systemowi rezerwacji online, który jest dostępny po kliknięciu w wybraną usługę. Zapraszam!

Nasi specjaliści

Martyna Smardzewska

Właścicielka

Cześć! Nazywam się Martyna Smardzewska i jestem doświadczonym kosmetologiem. Branżą Beauty zajmuję się od 2017 roku. Moją specjalizacją jest głównie stylizacja brwi i rzęs, ale także zabiegi pielęgnacyjne. Od 2018 roku jestem szkoleniowcem marki NIKK MOLE oraz TAIDA NIKLAS. Moją pasją jest uszczęśliwianie kobiet poprzez dopieszczanie ich piękna oraz ciągłe zdobywanie nowej wiedzy i dzielenie się nią.

Martyna Wolska

Specjalistka

Cześć! Nazywam się Martyna Wolska i od ponad 2 lat moją pasją, a zarazem pracą jest stylizacja rzęs. Współpracę z salonem Pretty Bar podjęłam z początkiem roku 2019, dzięki czemu rozpoczęłam wspaniały rozdział w mojej karierze. Liczne szkolenia pozwoliły mi rozszerzyć swoje umiejętności nie tylko w stylizacji rzęs, ale również stylizacji brwi oraz przeprowadzaniu zabiegów pielęgnacyjnych. Moje ulubione zabiegi to: lifting rzęs, laminacja brwi oraz laserowy peeling węglowy. W pracy najwięcej satysfakcji daje mi zadowolenie Pań z końcowego rezultatu zabiegu oraz relacje, które wspólnie nawiązujemy: zespół Pretty Bar i Wy - nasi goście.

Iga Graczyk

Specjalistka

Cześć! Mam na imię Iga. Jestem stylistką rzęs. Moja przygoda zaczęła się w 2018 roku. Od tego czasu ciągle zdobywam wiedzę oraz szkolę się pod okiem najlepszych instruktorów. Rzęsy to moja pasja. Każdą aplikację staram się dopieścić, ponieważ szalenie ważne jest dla mnie zadowolenie klientki i sprawienie, aby czuła się pięknie po wizycie. Jej uśmiech na twarzy to dla mnie największa motywacja do dalszego rozwoju.

Nagrody

W trakcie działalności nasza praca została wyróżniona nie tylko przez stałe bywalczynie, ale również profesjonalne komisje, dzięki czemu dzisiaj możemy pochwalić się kilkoma, jakże dla nas ważnymi, osiągnięciami:

Atelie Zabiegowe