Szkolenia

Cenimy profesjonalizm i stawiamy na nieustanny rozwój. Zdobądź cenną wiedzę i wykorzystaj ją w praktyce.

Chcesz rozpocząć swoją przygodę lub poszerzyć swoją wiedzę dotyczącą sekretów piękna i kobiecej urody? Zapraszamy do salonu kosmetycznego "PRETTY BAR" na efektywne spotkania szkoleniowe, po których zdobędziesz bezcenną wiedzę praktyczną.

Nazywam się Martyna Smardzewska i jestem właścicielką prężnie rozwijającego się salonu. Chętnie podzielę się z Tobą swoim doświadczeniem i zdradzę Ci kilka tajników prowadzenia dochodowego biznesu oraz świadczenia profesjonalnych usług na najwyższym poziomie. W trakcie szkolenia będziemy pracować na najlepszych, specjalistycznych produktach, dzięki czemu w praktyce przetestujesz ich możliwości. Prowadzone przeze mnie spotkania przebiegają w przyjaznej i sympatycznej atmosferze, a efekty końcowe naszej wspólnej pracy spotykają się z dużym uznaniem moich kursantek. Chętnie pomogę Ci dobrać najlepsze rozwiązania, pokażę na co zwracać szczególną uwagę i jak radzić sobie z nietypowymi przypadkami. Jeżeli interesują Cię konkretne zagadnienia, możemy wspólnie opracować indywidualny plan, który będzie skrojony na Twoje potrzeby.
Jeżeli interesuje Cię praca w branży kosmetycznej, zachęcam do zapoznania się z pełną ofertą „PRETTY BAR”.

Jesteśmy jedynym salonem w województwie świętokrzyskim, który reprezentuje międzynarodowe marki m.in. NIKK MOLE oraz TAIDA NIKLAS. Jeżeli masz pytania, wystarczy skontaktować się mailowo lub bezpośrednio drogą telefoniczną. Zapraszam!

Stylizacja rzęs

Prowadząca

Martyna Smardzewska

Właścicielka

Cześć! Nazywam się Martyna Smardzewska i jestem doświadczonym kosmetologiem. Branżą Beauty zajmuję się od 2017 roku. Moją specjalizacją jest głównie stylizacja brwi i rzęs, ale także zabiegi pielęgnacyjne. Od 2018 roku jestem szkoleniowcem marki NIKK MOLE oraz TAIDA NIKLAS. Moją pasją jest uszczęśliwianie kobiet poprzez dopieszczanie ich piękna oraz ciągłe zdobywanie nowej wiedzy i dzielenie się nią.